Shogyokuen Tea Factory
#0624 Shogyokuen: Matcha Hatsu Mukashi, Imperial Ceremonial Grade Heritage Matcha 初昔
Procured or produced on demand.Regular price €56,90Unit price€1,42 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Kuma Tea Gardens
#0443 Kuma Tea Garden: Heritage Yame Matcha Imperial Ceremonial Grade Saemidori (20g)
In stock (12 units)Regular price €68,28Unit price€3,41 /gYunomi.Tea
#0773 Yunomi.Matcha: Uji no Aji - Kibune, Imperial Ceremonial Grade Matcha
In stock (48 units)Regular priceFrom €8,53Unit price€2,13 /gUejima Tea Farm
In stock (9 units)Regular priceFrom €34,14Unit price€1,14 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Uogashi Meicha
#0674 Cha Ginza: Matcha Silver, 20g tin, JAS Organic
Regular price €22,18Unit price€1,11 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Uogashi Meicha
#0673 Cha Ginza: Matcha Gold, 20g tin, JAS Organic
Regular price €22,75Unit price€1,14 /gShogyokuen Tea Factory
#0623 Shogyokuen: Modern Matcha Shogyoku, Imperial Ceremonial Grade 祥玉
In stock (16 units)Regular priceFrom €85,35Unit price€2,13 /gUejima Tea Farm
#0860 Uejima Tea Farm: Uji Matcha "Shikibu" 30g - Imperial Ceremonial Grade Matcha 京都宇治和束茶 抹茶 式部
Very low stock (3 units)Regular priceFrom €52,35Unit price€1,75 /g- OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.
Kuma Tea Gardens
#0968 Kuma Tea Garden Yame Matcha Kirari 31 (20g)
Regular price €31,29Unit price€1,56 /g