Shogyokuen Tea Factory
#0624 Shogyokuen: Matcha Hatsu Mukashi, Imperial Ceremonial Grade Heritage Matcha 初昔
Procured or produced on demand.Regular price £48.62Unit price£1.22 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Kuma Tea Gardens
#0443 Kuma Tea Garden: Heritage Yame Matcha Imperial Ceremonial Grade Saemidori (20g)
In stock (12 units)Regular price £58.34Unit price£2.92 /gYunomi.Tea
#0773 Yunomi.Matcha: Uji no Aji - Kibune, Imperial Ceremonial Grade Matcha
In stock (48 units)Regular priceFrom £7.29Unit price£1.82 /gUejima Tea Farm
In stock (9 units)Regular priceFrom £29.17Unit price£0.97 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Uogashi Meicha
#0674 Cha Ginza: Matcha Silver, 20g tin, JAS Organic
Regular price £18.96Unit price£0.95 /g
OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.Uogashi Meicha
#0673 Cha Ginza: Matcha Gold, 20g tin, JAS Organic
Regular price £19.44Unit price£0.97 /gShogyokuen Tea Factory
#0623 Shogyokuen: Modern Matcha Shogyoku, Imperial Ceremonial Grade 祥玉
In stock (16 units)Regular priceFrom £72.93Unit price£1.82 /gUejima Tea Farm
#0860 Uejima Tea Farm: Uji Matcha "Shikibu" 30g - Imperial Ceremonial Grade Matcha 京都宇治和束茶 抹茶 式部
Very low stock (3 units)Regular priceFrom £44.73Unit price£1.49 /g- OUT OF STOCK with no current procurement plans. If you would like to purchase, please contact us at help@yumenet.live for custom procurement or production.
Kuma Tea Gardens
#0968 Kuma Tea Garden Yame Matcha Kirari 31 (20g)
Regular price £26.74Unit price£1.34 /g